הגשה עצמית לדוח מס הכנסה 1301

הגשה עצמית לדוח מס הכנסה 1301נציג מקצועי מטעמנו יעבור על הנתונים שלך, יבצע השלמות במידת הצורך ורק אז יגיש את הדוח למס הכנסה

הגשת דוח מס הכנסה שנתי (טופס 1301) מקוון

    זמן ממוצע למילוי הטופס - 7:34 דקות :הגישו דוח מס הכנסה 1301 בעצמכם - בקלות, במהירות ובלי ידע מוקדם

לאחר מילוי הטופס נציג מקצועי מטעמנו יעבור על הנתונים שלכם, ובמידת הצורך יבצע השלמות באישורכם. רק לאחר מכן נגיש את הדוח עבורכם למס הכנסה


המחולל הידידותי שלנו מתאים עבור

עוסקים פטורים     עוסקים מורשים     החזרי מס לשכירים    


התחל


מחיר היכרות - רק ₪199שימו לב

אתר זה הינו של חברה פרטית ואינו שייך לרשות המיסים
הגשת הבקשה כרוכה בתשלום והטיפול כולו יעשה ע"י נציג מקצועי.

שאלות ותשובות

 • על השירות


  שימו לב - ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו לפעול מול רשות המיסים בשמכם. יש לשים לב שאנו לא פועלים ו/או מוגדרים כמייצגים. כמו כן שירות זה מצריך הרשמה למערכת רשות המיסים שאנו נבצע בשמכם, ונשלח אליכם סיסמא קבועה לאתר רשות המיסים.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח ברשות המיסים ניתנים בחינם. חברתנו מציעה שירות זה למי שאנו מצוי בדברים ואינו רוצה להתעסק בעצמו.

 • מי יכול להגיש את הדוח  בראש ובראשונה - עוסק פטור ועוסק מורשה (עסק שאינו תאגיד)
  בעלי תיק במס הכנסה בשנת המס הרלוונטית
  יחידים בעלי עסק עצמאי (שאינו חברה)
  מקבלי משכורת החייבים בהגשת דוח מס שנתי מסיבות שונות, כמו בעלי שכר גבוה
  בעלי הכנסה מאחד מהמקורות הבאים: עבודה, עסק, בעלי שליטה בחברה, הכנסה מעבודה
  יחידים המבקשים החזר מס ויש להם תיק במס הכנסה (הגישו בעבר דו"ח) או חייבים בהגשת דו"ח שנתי מסיבות שונות כמפורט בחוברת המידע של מס הכנסה

 • מה עלות השירות?  השירות מוצע במחיר היכרות של ₪199

 • מה צריך לצרף לדוח  בכל סעיף בו ידרש מסמך, יפתח חלון להעלאת המסמך. באופן כללי, את המסמכים הבאים יש לצרף לפי הרלוונטיות למגיש:

  קבלות מקוריות מתרומות המוכרת לפי סעיף 46
  אישורי הפקדה לקופות גמל (כולל עבור ילדים)
  אישור מגורים ביישוב המוכר להטבות מס
  תעודת עולה, תעודת חיילים משוחררים
  אישור תושבות (מגורים באיזור מזכה להנחה במס) (טופס 1312א')
  אישור רפואי לקבלת זיכויים עקב מוגבלות של ילדים או תשלום לאחזקת קרובי משפחה במוסד (טופס 127)

 • ממתי אפשר להגיש את הדוח באופן מקוון?  מאמצע ינואר של השנה העוקבת של שנת המס, לדוגמא: בינואר 2021 ניתן להגיש את הדוח של שנת 2020

 • האם אני צריך רואה חשבון או מנהל חשבונות כדי להגיש את הדוח?  לא נדרש. ניתן להגיש את הדוח באופן עצמאי או על-ידי ייפוי כוחנו. שירות זה למעשה מאפשר לכם להגיש את הדוח בעצמכם דרכנו. אנו נקבל את המידע מכם, נמצא את הדוח עבורכם באופן מקצועי, נבדוק מה חסר ומה נדרש להשלים, ונשלח את הדוח בשמכם.

 • האם ניתן להגיש דוח גם עבור חברה בע"מ?  לא. רשות המיסים מאפשרת כרגע לבצע ולשלוח את דוח המס השנתי רק עבור יחידים, כלומר עבור עצמאיים. בין אם אתם עוסק פטור או עוסק מורשה, תוכלו לבצע את הדוח השנתי בעצמכם כמו גם לבצע את הנהלת החשבונות לבדכם ובכך לחסוך את הצורך ברו"ח ומנה"ח.

 • הבהרות  שירות זה מגיש את בקשתכם לרשות המיסים עפ"י המידע שהתקבל מכם ולפי כך יש לקחת בחשבון שהפרטים שאתם מוסרים נכונים ומדויקים. פקיד השומה יבסס את החלטתו עפ"י הקריטריונים של רשות המיסים והנתונים שהתקבלו מכם. חברתנו משמשת כספק שירות ומתווכת בינכם לרשות המסים ולכן אין אנו אחראים על תוצאות כאלו ואחרות אשר יגרמו בשוגג ע"י טעויות אנוש שלכם או של פקיד השומה, אך בכל מקרה כזה נוכל לסייע לכם לתקן את המצב ולשלוח בקשה מחודשת.

  שימו לב - ככל שיידרשו מסמכים נוספים, הוספת פרטים או תיקונם, ניצור איתכם קשר באמצעות דוא"ל ומשלוח מסרון (במידה והשארתם מספר טלפון נייד). לקוחות שלא יגיבו לשלוש פניות להשלמת פרטים מצד datahelp, הזמנתם תיסגר ותשלום עבור השירות לא יוחזר. במידה והזמנה נסגרה בנסיבות אלו, תישמר ללקוחות הזכות להחיותה (בכפוף להשלמת המסמכים הדרושים) וזאת תוך שנה מרגע סגירת ההזמנה. ניתן גם להתכתב איתנו גם בווטסאפ.