שינוי כתובת מגוריםשינוי כתובת מגורים במרשם האוכלוסין משרד הפנים

שינוי כתובת מגורים בראש שקט
בחר את החבילה הנחוצה עבורך

שינוי כתובת מגורים לאחר שינוי הכתובת ישלח ספח ת"ז החדש לכתובת החדשה

דואר עוקב לתקופה של 4 חודשים ראשונים מהכתובת הישנה לכתובת החדשה

זמנית השירות לא זמין - עדכון גופים ציבוריים וחברות נפוצות כגון חברות תקשורת, ביטוח ועוד


פרטי המבקש* שימו לב - לאחר שינוי הכתובת ישלח אליכם ספח ת.ז לכתובת החדשה
כתובת המגורים החדשה
מהי הסיבה לשינוי הכתובת?
ייפוי כח וחתימה אלקטרונית

הזינו פרטים להזדהות


לשליחת הבקשה ותשלום לחץ על "המשך"


שימו לב - ספח חדש ישלח לכתובת המעודכנת תוך 21 ימי עסקים


שימו לב

אתר זה הינו של חברה פרטית ואינו שייך לגוף ממשלתי ו/או ציבורי כלשהו.
לידעתכם: חברתנו מנגישה שלל שירותים, חלקם מוצעים לציבור בחינם וחלקם בתשלום אגרות
שאלות ותשובות

  על השירות  שימו לב - ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו לפעול מול משרדי הממשלה והרשויות בשמכם

  שירותי ההנגשה למשרדים ממשלתיים של חברתנו מאפשרת לכם להשאיר לנו את ההתעסקות הבירוקרטית. בין אם מדובר במילוי טפסים, בשליחת טפסים, בהגשת בקשות, בקראית והבנת הדקויות, בעבודה מול פקידי ממשל ובתהליכם נכונים, אנחנו כאן בשבילכם, להוריד מכם את ההתעסקות הטורדנית ולהשיב לעצמכם את השקט והזמן הפנוי.

  אנו נדאג לכל שיידרש, החל משלב הגשת הבקשה ע"י גורם מקצועי ועד לקבלתה, תוך כדי שימת דגש על תיקון השגיאות שרוב האנשים עושים כאשר הם נדרשים להתעסק עם בקשות אלו לראשונה, ובד"כ תוך התעלמות לבקשה מהצד השני.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרד הפנים ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות). חברתנו מציעה שירות לאנשים עסוקים אשר יטפל עבורכם בכל שיידרש בהגשת הבקשות ויחסוך לכם את ההתעסקות הכרוכה בכך.

 • מי יכול להגיש בקשה לשינוי כתובת מגורים?

  ניתן להגיש בקשה לשינוי מען ברשות האוכלוסין שבמשרד הפנים עבור עצמך או ילדך הקטינים (מתחת לגיל 16)
  כדי להגיש את הבקשה יש להזין פרטי הזדהות אשר ידועים רק לך על מנת שהמערכת ההזדהות הממשלתית תזהה אתכם.

 • איך עובד שירות עקוב אחרי של הדואר?


  שימו לב - הפעלת שירות "דואר עוקב" באמצעות רישום באינטרנט ניתנת רק באמצעות קוד שישלח למענכם הקודם בתוך 21 ימי עסקים. לקבלת השירות באופן מיידי יש לבצע את הרישום באמצעות סניף הדואר הקרוב אליכם.

  תהליך הזמנת השירות יעשה באופן הבא:

  1. יש לסמן ולמלא את הבקשה במלואה.

  2. לאחר שליחת טופס הבקשה אנו נעבירה לדואר ישראל ושם ייבדקו פרטיה. במידה ולא קבלתם בעבר שירות "דואר עוקב" מאותו המען, יישלח אליכם מיידית מספר אסמכתא לצורך מעקב.

  3. מטעמי הגנה על פרטיותכם, מספר ימים לאחר ההרשמה יישלח מכתב לכתובתכם הישנה! המכתב יכיל סיסמא ומספר אסמכתא אשר רק באמצעותם ניתן להפעיל את השירות סמוך לתאריך המעבר למען החדש. אשר על כן, רצוי לבצע את אישור ההפעלה סמוך ככל האפשר למועד המעבר בפועל. השירות יינתן חינם במשך 4 חודשים ממועד הפעלתו.

  4. ביום העסקים הבא לאחר מועד אישור הפעלת שירות "דואר עוקב" בידך, יופעל השירות ודברי הדואר יופנו ממענך הקודם למענך החדש.

 • איך אתם מעדכנים את הכתובת אצל גופים וחברות אחרות?  במידה ובחרתם את האופציה של "עדכון הכתובת החדשה בגופים חשובים" עליכם יהיה לסמן תחילה לאילו גופים אתם מעוניינים שאנחנו נפנה בשמכם ונבקש לעדכן לכתובת החדשה. לאחר מכן אנו נפנה לגופים שבחרתם במכתבים או בפקסים ונבקש מהם לעדכן את הכתובת. שימו לב - אנו לא אחראים באם גוף כזה או אחר לא ביצע עדכון של הכתובת דה-פקטו.

  יש לשים לב שעפ"י חוק ניתן להגיש בקשה לעדכון כתובת אצל הגופים המופעים בטופס זה ומנסיוננו גופים אלו יעדכנו את הכתובת עבורכם.

 • מה צריך כדי להגיש בקשה?

  על מנת להגיש את הבקשה עליכם להזין את כל הפרטים הנדרשים בעמוד זה, לרבות מספר ת"ז, מספר דרכון, תאריך הנפקת ת"ז ותאריך הוצאת הדרכון. פרטים אלו יאפשרו למערכת ההזדהות הממשלתית לזהותכם מרחוק.

 • האם אקבל ספח חדש?  כן. לאחר שינוי המען במשרד הפנים ישלח אליכם תוך 21 ימי עסקים ספח ת"ז חדש לכתובת המעודכנת.

 • כמה זמן נמשך הטיפול בבקשה?

  רשות האוכלוסין וההגירה תבצע את השינוי בפועל תוך 3 ימי עסקים מרגע הגשת הבקשה על-ידנו, ולאחר מכן הספח ישלח לביתכם עד 21 ימי עסקים מרגע הגשת הבקשה.

  בנוסף, תקבלו מספר סימוכין של הבקשה במייל שהזנתם על מנת לאפשר לכם לברר את הסטאטוס של הבקשה ישירות במשרד הפנים או דרכנו.

 • על השירות  השירות הניתן כחלק מפעילות ההנגשה לשירותים ממשלתיים ואחרים. כחלק משירות זה אנו מאפשרים לכם להשתמש בניסיון הרב והידע שצברנו ולחסוך לעצמכם זמן, אנרגיה ואי הבנות מיותרות. בנוסף, כמובן נמלא ונגיש עבורכם, ובאישורכם (ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו) את הטפסים הנדרשים ונעדכן לגבי סטאטוס ההליך, נשלח לכם העתקים, נשלח לכם הוראות ומידע חשוב נבצע מעקב ונפעיל נציג אנושי שיעמוד לשירותכם במידת הצורך.

  התעודה הינה מסמך רשמי ובד"כ נדרשת עבור גופים ממשלתיים ואחרים כחלק מתהליך בירוקרטי. לכן אנו מאפשרים לכם לספר לנו עבור איזו מטרה אתם זקוקים לתעודה זו, ואנחנו ננפיק את התעודה עבורכם במרשם האוכלוסין, ונשלח לכם חומר ומידע נוסף ככל שתדרשו - בין אם אתם צריכים לאשרר את המסמך, לתרגמו, להחתימו או להמציא אישורים ומסמכים נוספים - אנחנו נדאג לעדכן אתכם בהכל.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרד הפנים ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות ובמקרה זה מחיר השירות כולל בתוכו את עלות האגרות) בלשכות הפזורות ברחבי הארץ וניתן להגיע ללשכות לקבלת השירות. חלק מהשירותים של משרד הפנים אף מונגשים באופן מקוון וניתן כמובן לפנות ישירות למשרד הפנים, אך שימו לב - לא ניתן לקבל את השירות שלנו למי שהזמין ישירות ממשרד הפנים, אנו נעזור וניתן שירות ומענה רק עבור הזמנות שבוצעו דרכנו.

Social: