שינוי כתובת מגוריםשינוי כתובת מגורים במרשם האוכלוסין משרד הפנים

שינוי כתובת מגורים ברשות האוכלוסין
פרטי המבקש* שימו לב - לאחר שינוי הכתובת ישלח אליכם ספח ת.ז לכתובת החדשה
כתובת המגורים החדשהייפוי כח וחתימה אלקטרונית

הזינו פרטים להזדהות


בחר חבילה ולחץ על המשך


שימו לב - ספח חדש ישלח לכתובת המעודכנת תוך 21 ימי עסקים

שימו לב

אתר זה הינו של חברה פרטית ואינו שייך לגוף ממשלתי ו/או ציבורי כלשהו.
לידעתכם: חברתנו מנגישה שלל שירותים, חלקם מוצעים לציבור בחינם וחלקם בתשלום אגרות
שאלות ותשובות

  על השירות  שימו לב - ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו לפעול מול משרדי הממשלה והרשויות בשמכם

  שירותי ההנגשה למשרדים ממשלתיים של חברתנו מאפשרת לכם להשאיר לנו את ההתעסקות הבירוקרטית. בין אם מדובר במילוי טפסים, בשליחת טפסים, בהגשת בקשות, בקראית והבנת הדקויות, בעבודה מול פקידי ממשל ובתהליכם נכונים, אנחנו כאן בשבילכם, להוריד מכם את ההתעסקות הטורדנית ולהשיב לעצמכם את השקט והזמן הפנוי.

  אנו נדאג לכל שיידרש, החל משלב הגשת הבקשה ע"י גורם מקצועי ועד לקבלתה, תוך כדי שימת דגש על תיקון השגיאות שרוב האנשים עושים כאשר הם נדרשים להתעסק עם בקשות אלו לראשונה, ובד"כ תוך התעלמות לבקשה מהצד השני.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרד הפנים ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות). חברתנו מציעה שירות לאנשים עסוקים אשר יטפל עבורכם בכל שיידרש בהגשת הבקשות ויחסוך לכם את ההתעסקות הכרוכה בכך.

 • מי יכול להגיש בקשה לשינוי כתובת מגורים?

  ניתן להגיש בקשה לשינוי מען ברשות האוכלוסין שבמשרד הפנים עבור עצמך או ילדך הקטינים (מתחת לגיל 16)
  כדי להגיש את הבקשה יש להזין פרטי הזדהות אשר ידועים רק לך על מנת שהמערכת ההזדהות הממשלתית תזהה אתכם.

 • מה צריך כדי להגיש בקשה?

  על מנת להגיש את הבקשה עליכם להזין את כל הפרטים הנדרשים בעמוד זה, לרבות מספר ת"ז, מספר דרכון, תאריך הנפקת ת"ז ותאריך הוצאת הדרכון. פרטים אלו יאפשרו למערכת ההזדהות הממשלתית לזהותכם מרחוק.

 • האם אקבל ספח חדש?  כן. לאחר שינוי המען במשרד הפנים ישלח אליכם תוך 21 ימי עסקים ספח ת"ז חדש לכתובת המעודכנת.

 • כמה זמן נמשך הטיפול בבקשה?

  רשות האוכלוסין וההגירה תבצע את השינוי בפועל תוך 3 ימי עסקים מרגע הגשת הבקשה על-ידנו, ולאחר מכן הספח ישלח לביתכם עד 21 ימי עסקים מרגע הגשת הבקשה.

  בנוסף, תקבלו מספר סימוכין של הבקשה במייל שהזנתם על מנת לאפשר לכם לברר את הסטאטוס של הבקשה ישירות במשרד הפנים או דרכנו.

 • על השירות  השירות הניתן כחלק מפעילות ההנגשה לשירותים ממשלתיים ואחרים. כחלק משירות זה אנו מאפשרים לכם להשתמש בניסיון הרב והידע שצברנו ולחסוך לעצמכם זמן, אנרגיה ואי הבנות מיותרות. בנוסף, כמובן נמלא ונגיש עבורכם, ובאישורכם (ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו) את הטפסים הנדרשים ונעדכן לגבי סטאטוס ההליך, נשלח לכם העתקים, נשלח לכם הוראות ומידע חשוב נבצע מעקב ונפעיל נציג אנושי שיעמוד לשירותכם במידת הצורך.

  התעודה הינה מסמך רשמי ובד"כ נדרשת עבור גופים ממשלתיים ואחרים כחלק מתהליך בירוקרטי. לכן אנו מאפשרים לכם לספר לנו עבור איזו מטרה אתם זקוקים לתעודה זו, ואנחנו ננפיק את התעודה עבורכם במרשם האוכלוסין, ונשלח לכם חומר ומידע נוסף ככל שתדרשו - בין אם אתם צריכים לאשרר את המסמך, לתרגמו, להחתימו או להמציא אישורים ומסמכים נוספים - אנחנו נדאג לעדכן אתכם בהכל.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרד הפנים ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות ובמקרה זה מחיר השירות כולל בתוכו את עלות האגרות) בלשכות הפזורות ברחבי הארץ וניתן להגיע ללשכות לקבלת השירות. חלק מהשירותים של משרד הפנים אף מונגשים באופן מקוון וניתן כמובן לפנות ישירות למשרד הפנים, אך שימו לב - לא ניתן לקבל את השירות שלנו למי שהזמין ישירות ממשרד הפנים, אנו נעזור וניתן שירות ומענה רק עבור הזמנות שבוצעו דרכנו.

Social: