שינוי והוספת כתובת לחברה

שינוי והוספת כתובת לחברהשינוי מען ברשם החברות עבור חברה הרשומה בישראל

שינוי ו/או הוספת כתובת של חברה ברשם החברות
פרטי החברה והמען החדש
חדש - ניתן לעדכן גם דואר אלקטרוני לקבלת דואר באמצעות המיילאתר מיקוד
* חדש - ניתן להזין מייל של החברה ולקבל חלק גדול מהדואר לתיבת המייל שהוזנה

פרטי ממלא הטופס
* שימו לב - השינוי יבוצע ברשם החברות תוך 21 ימי עסקים

חתימה אלקטרונית


בחר חבילה ולחץ על המשך


שימו לב - השינוי יבוצע אצל רשם החברות במשרד המשפטים עד 21 ימי עסקים מהגשת הבקשהשאלות ותשובות

 • מי יכול להגיש בקשה לשינו או הוספה של כתובת חברה?

  נושא משרה בחברה עפ"י סעיף 39 לחוק ראשי לבקש שינוי כתובת חברה ובלבד שחתימתו צורפה לבקשה. מומלץ כי את הבקשה יגיש בעל מניות, דירקטור או מנהל נושא משרה בחברה אשר רשומים ברשם החברות וניתן לזהותם בקלות.

 • מה צריך כדי להגיש בקשה?  נדרשים פרטי המבקש אשר מצהיר כי הוא נושא משרה בחברה, בעלים או דירקטור. בנוסף נדרשים פרטי החברה, ופרטי הכתובת החדשה שאותה רוצים לשנות. בנוסף מומלץ להזין דואר אלקטרוני כיוון שחלק מהדואר ישלח למייל זה.

 • כמה זמן לוקח לרשם החברות לעדכן את הכתובת?  הבקשה תשלח לרשם החברות לאחר מילוי הפרטים בשלמותם. רשם החברות מתחייב לעדכן את הכתובת החדשה תוך 21 ימי עסקים, אולם לרוב השינוי מתבצע קודם לכן.

 • האם מתקבל אישור רשמי?

  ניתן לקבל מסמך רשמי עם פרטי הכתובת החדשה שעודכנה. דוגמה למסמך רשמי שמתקבל

 • על השירות  השירות הניתן כחלק מפעילות ההנגשה לשירותים ממשלתיים ואחרים. כחלק משירות זה אנו מאפשרים לכם להשתמש בניסיון הרב והידע שצברנו ולחסוך לעצמכם זמן, אנרגיה ואי הבנות מיותרות. בנוסף, כמובן נמלא ונגיש עבורכם, ובאישורכם (ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו) את הטפסים הנדרשים ונעדכן לגבי סטאטוס ההליך, נשלח לכם העתקים, נשלח לכם הוראות ומידע חשוב נבצע מעקב ונפעיל נציג אנושי שיעמוד לשירותכם במידת הצורך.

  התעודה הינה מסמך רשמי ובד"כ נדרשת עבור גופים ממשלתיים ואחרים כחלק מתהליך בירוקרטי. לכן אנו מאפשרים לכם לספר לנו עבור איזו מטרה אתם זקוקים לתעודה זו, ואנחנו ננפיק את התעודה עבורכם במרשם האוכלוסין, ונשלח לכם חומר ומידע נוסף ככל שתדרשו - בין אם אתם צריכים לאשרר את המסמך, לתרגמו, להחתימו או להמציא אישורים ומסמכים נוספים - אנחנו נדאג לעדכן אתכם בהכל.

  למען הסר ספק: ישנם שירותים הניתנים לאזרח במשרדים ממשלתיים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות ובמקרה זה מחיר השירות כולל בתוכו את עלות האגרות). חלק מהשירותים הממשלתיים אף זמינים באופן מקוון וניתן כמובן לפנות ישירות למשרד הרצוי.