איתור נכסים של נפטר

איתור נכסים של נפטראם יש ספק, אז יש datahelp* שימו לב - לחבילה הכוללת בדיקת נכסים פיננסים יש להזין את פרטי הבודק!! (לא תתבצע בדיקה על רכיב זה למי שלא ימלא פרטיו)

איתור נכסים של נפטר

  חיפוש נכסי נדל"ן ונכסים פיננסים על אדם שנפטר

 • איתור נכסי נדל"ן ממושכנים בעבר ו/או בהווה
 • איתור כלי רכב ממושכנים בעבר ו/או בהווה
 • איתור קופות גמל (פנסיה) או פוליסת ביטוח
 • איתור קרנות השתלמות וביטוחי חיים
 • בדיקה מי הגיש בקשה לקיום צו צוואה/ירושה
ניתן לרכוש בקטגוריה זו החל מ- 69
לאיתור נכסים לפי ת"ז על אדם שאינו נפטר לחצו כאן

שאלות ותשובות* שימו לב - מאתר נכסי נדל"ן ממושכנים בעבר או בהווה וכספים בחשבונות פעילים ולא פעילים
 • מה מקבלים על הנבדק ?

  שירות זה הינו השירות המקיף ביותר לבדיקת נכסים של נפטר וסטאטוס של ירושה. השירות כולל את הבאים:

  נכסי נדל"ן משעובדים וממושכנים (בעבר או בהווה)

  לאחר הזנת מספר ת"ז על הנבדק אנו נבצע בדיקה של כל הנכסים הממושכנים ו/או המשועבדים בהווה, ובמקרים רבים גם בעבר (אך אנו לא מתחייבים לתוצאות מן העבר) - כאשר נמצאו נכסים ישלחו אליכם דוחות רשמיים עם פירוט הנכסים שרשומים או היו רשומים בעבר על הנבדק.

  * שימו לב - גם במידה ונמצאו נכסים שהיו רשומים על הנבדק, אין זה אומר שזהו המצב גם בהווה וייתכן שהנכסים כבר נמכרו או הועברו לאחר.

  נכסים פיננסים של הנבדק

  לבדיקה זו יש חובה להזדהות ומלבד ת"ז ותאריך פטירה של הנבדק תאלצו להזין גם את מספר ת"ז שלכם ותאריך ההנפקה של ת"ז, ורק אז נוכל לבצע בדיקה של נכסים פיננסים הכוללים:
  חשבונות עם פעילות וללא פעילות הרשומים על שם הקרוב שנפטר בקופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים הכוללים חיסכון, קרנות השתלמות ובנוסף פוליסות ביטוח למקרה מוות.

  * שימו לב - תוצאות של חשבון או פוליסה לא בהכרח אומר שהם קיימים בפועל, ולהפך: ייתכן שקיימים חשבונות (עם פעילות או ללא פעילות) או פוליסות שלא יאותרו.

  נכסים אחרים של הנבדק

  ניתן לאתר גם נכסים כגון כלי רכב וכלי טייס, וציוד הנדסי ובתנאי שאלו היו משועבדים או ממושכנים בעבר כלשהו.

  צווי צוואה וירושה

  בדיקה זו כוללת בקשות שהוגשו לרשמים לענייני ירושה על בקשה לקיום צו צוואה או קיום צו ירושה. במידה ומישהו ביקש או מבקש לקיים את צו הירושה או הצוואה נספק מידע לגבי המבקש, והמייצג של המבקש בפועל, כמו כן תגובות והחלטות.

  שימו לב - חברתנו הינה מספקת את השירות הנ"ל ותלוייה במאגרי המידע השונים. אנו מתחייבים לבדיקה בכל המאגרים שהזכרנו, אך אנו לא יכולים להתחייב בשם בעלי המאגרים (משרד המשפטים, משרד האוצר) לתוצאות בכלל או לדיוק התוצאות. יחד עם זאת, אחוז הטעויות ככל שידוע לנו אינו שכיח ולכן ברוב המקרים התוצאות יהיו מספקות. נא לקחת זאת בחשבון.

 • אלו נכסים פיננסים יוצגו ?

  חשבונות בנקים

  בחיפוש חשבונות בנק על שם קרוב שנפטר תוכלו למצוא מידע על קיומם של חשבונות בנק הרשומים על שם הקרוב שנפטר (חשבונות ביתרת זכות וגם חשבונות ביתרת חובה). בתוצאות החיפוש תופיע רשימה של בנקים בהם קיימים חשבונות על שם הקרוב שנפטר, ללא פירוט של מספר החשבון, סוג החשבון, או היתרה הקיימת בו. למידע נוסף אודות חשבונות אלו עליכם לפנות לבנקים המופיעים ברשימה, ולהצטייד במסמכים רלבנטיים (כגון: תעודת זהות, צו ירושה/צו קיום צוואה, לפי העניין, או מסמך אחר בהתאם לדרישות הבנק).

  * שימו לב - לא יתקבל פירוט יתרות. לפירוט יהיה עליכם לפנות ישירות לבנק (פרטי הבנק, הסניף והחשבון יוצגו)

  חסכונות פנסיוניים ופוליסות

  בחיפוש כספים על שם קרוב שנפטר תוכלו למצוא מידע על קיומם של חשבונות - עם פעילות וללא פעילות - בחסכונות פנסיוניים: קופות גמל, קרנות פנסיה וביטוחי חיים עם חיסכון (שידועים לעתים כביטוחי מנהלים).

  במוצרים אלה יכול להיות כיסוי ביטוחי למקרה של פטירת הקרוב, המקנה למוטבים זכות לקבל קצבה או סכום הוני חד-פעמי. כדי לברר האם קיים גם כיסוי כזה, עליכם לפנות לרשימת הגופים שיופיעו בתוצאות החיפוש ולשאול אותם.

  התוצאות יציגו גם חשבונות של נפטרים (עם פעילות וללא פעילות) בקרנות השתלמות, וכן פוליסות ביטוח למקרה מוות (ללא חיסכון) שבמקרה של מות המבוטח מעניקות למוטבים בהן את סכום הביטוח שנקבע בפוליסה. החיפוש יעלה גם פוליסות למקרה מוות (ללא חיסכון) שבוטלו בשנה האחרונה בעקבות הפסקת תשלומי הפרמיה לחברת הביטוח.

  * שימו לב - לא יתקבל פירוט יתרות. לפירוט יהיה עליכם לפנות ישירות לגוף הרלוונטי (פרטי הגוף יוצגו)

 • מה זה נכסים ממושכנים או משועבדים ?

  בישראל לרוב המוחלט של נכסים למגורים הייתה או עדיין יש משכנתא, ולכן נכס שנלקחה עבורו משכנתא בהכרח נחשב לממושכן. בנוסף, ניתן לקחת הלוואות אחרות כנגד שיעבוד נכס בבעלות מלאה, למשל על מנת לרכוש דירה נוספת ללא הון עצמי, או הלוואה לעסק או כל דבר אחר. לכן רוב הנכסים בישראל היו ממושכנים בעבר או ממושכנים בהווה.

  שימו לב - נכסים שמושכנו לפני שנת 1995, ובשנה זו לא היה עליהם כבר משכנתא, לא בהכרח יוצגו בדוחות. אם ידוע לכם על מקרה שכזה, אנא ציינו זאת במפורש לפני או אחרי ההזמנה בטופס צור הקשר.
  צור קשר

 • איך ומתי אקבל את הדוח?

  הדוחות ישלחו לדוא"ל שלך עד 24 שעות (בימי עסקים) מרגע ההזמנה, בד"כ אנו משתדלים לבצע את הבדיקה ולשלוח את הממצאים תוך מספר שעות בודדות.

  הדוח אשר ישלח אליכם בפורמט .PDF אם הקובץ אינו נפתח לכם סימן שתוכנת Acrobat Reader אינה מותקנת אצלכם במחשב. עליכם להוריד את התוכנה בחינם מאתר החברה, ולהתקינה על המחשב שלכם.

  Acrobat Reader, להורדה לחצו כאן

 • חובת הזדהות

  שימו לב - לבדיקת נכסי נדל"ן כמו גם בדיקת צווי ירושה וצווי צוואה אין צורך להזדהות, אולם לבדיקת נכסים פיננסים יש צורך בהזדהות.

 • האם ניתן לבדוק נכסים בחו"ל

  אם על הנכסים בחו"ל יש שעבודים או משכונים מגופי אשראי בישראל (למשל הלוואות מהבנק על הנכס, משכנתא על הנכס וכו') אזי התשובה היא כן, אך בכל מקרה לא ישלח נסח טאבו אלא רק מסמך אודות הנכס, מיקומו, ופרטים נוספים עליו

 • האם ניתן לבצע בדיקה על פי שם וללא ת"ז?

  לא. כיוון ששם הוא לא חד ערכי יש צורך להשיג את מספר ת"ז של הנבדק - אם ברשותכם מספר פרטים על הנבדק כגון שם מלא וכתובת, תוכלו לקבל את מספר ת"ז שלו במשרד הפנים ע"י שאילתא / תדפיס של מרשם האוכלוסין

  איתור נכסים של נפטר

 • איתור נכסים אחרים או איתור מקיף יותר

  אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו מה אתם רוצים לבדוק ואנו ננסה לעזור לכם. באופן כללי אילו הבדיקות שהמחוקק קבע שמותר לבדוק. איתור נוסף יבחן במסגרת החוק.

 • חשוב לדעת ותנאי שימוש

  המידע המופיע בדוחות מתקבל מידי הבנקים, ומתעדכן לפי דיווחיהם. המידע המתקבל על ידנו נלקח ממאגרים ממשלתיים ואחרים ומלמד על אפשרות קיומם של נכסים פיננסים ואחרים שהבנק לא הצליח ליצור קשר עם בעליהם סמוך למועד פירעונם, או חשבונות בנק הרשומים על שם קרוב שנפטר, אך המידע הקובע הוא המידע המצוי בידי הבנקים. לעיתים, גם אם יוצגו עבורכם חשבון או פוליסה ייתכן שאינם קיימים בפועל, ולהפך: ייתכן שקיימים חשבונות (עם פעילות או ללא פעילות) או פוליסות שמנוע החיפוש לא יימצא.

  האתר, לרבות הדוחות והמידע שתקבלו מאתנו במייל, ניתן כשירות בתשלום. אין במידע משום התחייבות ואין להסתמך עליו בדרך כלשהי בלי לקבל חוות דעת וייעוץ מאנשי מקצוע רלוונטיים. בכל מקרה יש לפנות לגופים המוסדיים לצורך וידוא קיומה של זכות. כל העושה שימוש במידע שבאתר בלי להיוועץ באנשי המקצוע הרלוונטיים ובלי לפנות לגוף המוסדי הרלוונטי, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו המלאה.

  המידע המוצג מתקבל ממאגר ממשלתי ומהגופים המוסדיים המחזיקים בנתונים. המידע נשלח אליכם AS IS ללא כל שינוי בנתונים, מלבד הצגת מסקנות, ומכל מקום אנו לא אחראים על הנתונים שתקבלו. המסקנה היא שהמידע מהווה אינדיקציה בלבד לקיום חשבון או פוליסת ביטוח, או נכסי נדל"ן ואינו מעיד בהכרח על קיומן של זכויות כלשהן ולא ישמש ראיה לקיומה של זכות. יובהר כי בנתונים המוצגים עלולות ליפול שגיאות, ובכל מקרה יש לפנות לגופים המוסדיים לצורך בירור המצב העדכני של החשבונות, הפוליסות או הזכויות.
  כמו כן אנו לא אחראים למהימנות הנתונים המתקבלים ממאגרים אלו ולא נהיה אחראים לטעויות או לשגיאות במידע המתקבל, ובכלל זה לכל הסבר המוצג באתר, וזאת בין שהטעויות נגרמו כתוצאה ממידע שהועבר מהגופים המוסדיים ובין שהטעויות התקבלו כתוצאה מעיבוד המידע לצורך הצגתו.