בקשת ספח חדש לתעודת הזהות

בקשת ספח חדש לתעודת הזהותהספח נשלח לכתובת המעודכנת במשרד הפנים

הגשת בקשה עבור ספח חדש לתעודת הזהות
פרטי המבקשהספח ישלח לכתובת המעודכנת במרשם האוכלוסין שבמשרד הפנים
מסמך רשמי
נשלח בדואר
נציג אנושי
חבילות מותאמות
ייפוי כח ופרטי הזדהות

פרטי האשראי הם לצורך הזדהות בלבד ולא יעשה כל חיוב או שימוש בפרטים. יש למלא את פרטי האשראי (כרטיס בנקאי) של מגיש הבקשה בלבד!
ע"י מילוי פרטים אלו אתם מייפים את כוחנו ומאפשרים לנו לפעול בשמכם עבור שירות זה לרבות כניסה לאזורי ההזדהות הממשלתית לביצוע פעולות אם נדרשות. אנו לא נשמור את המידע ולא נעשה בו כל שימוש

שימו לב - אילו פרטים על מנת לזהותכם בלבד!!!לא יעשה שום שימוש בכרטיס אשראי והוא לא ישמר
שימו לב - התעודה תשלח בדואר רגיל לכתובת המעודכנת של בעל הספח ברשות האוכלוסין שבמשרד הפניםשימו לב

אתר זה הינו של חברה פרטית ואינו שייך לרשות האוכלוסין במשרד הפנים.
הגשת הבקשה כרוכה בתשלום והטיפול כולו יעשה ע"י נציג מקצועי.

שאלות ותשובות

לתעודת לידה לחץ כאן
 • על השירות


  שימו לב - ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו לפעול מול משרדי הממשלה והרשויות בשמכם

  שירותי ההנגשה למשרדים ממשלתיים של חברתנו מאפשרת לכם להשאיר לנו את ההתעסקות הבירוקרטית. בין אם מדובר במילוי טפסים, בשליחת טפסים, בהגשת בקשות, בקריאת והבנת הדקויות, בעבודה מול פקידי ממשל ובתהליכם נכונים, אנחנו כאן בשבילכם, להוריד מכם את ההתעסקות הטורדנית ולהשיב לעצמכם את השקט והזמן הפנוי.

  אנו נדאג לכל שיידרש, החל משלב הגשת הבקשה ע"י גורם מקצועי ועד לקבלתה, תוך כדי שימת דגש על תיקון השגיאות שרוב האנשים עושים כאשר הם נדרשים להתעסק עם בקשות אלו לראשונה, ובד"כ תוך התעלמות לבקשה מהצד השני.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרד הפנים ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות). חברתנו מציעה שירות לאנשים עסוקים אשר יטפל עבורכם בכל שיידרש בהגשת הבקשות ויחסוך לכם את ההתעסקות הכרוכה בכך.

 • מי יכול להגיש את הבקשה?  ניתן להגיש את הבקשה עבור עצמך או עבור ילדך הקטינים אשר כתובתם זהה לשלך. בכל מקרה הספח ישלח תמיד לכתובת המעודכנת במשרד הפנים של בעל הספח

 • מה קורה לאחר ההזמנה?  לאחר מילוי ושליחת הבקשה, הספח ישלח לכתובת המעודכנת במרשם האוכלוסין שבמשרד הפנים תוך 21 ימי עסקים.

 • כמה זמן נמשך הטיפול בבקשה?

  רשות האוכלוסין וההגירה תנפיק עבורכם את מסמך השאילתא תוך שני ימי עסקים מיום הגשת הבקשה, ולאחר מכן המסמך ישלח באמצעות דואר ישראל לכתובת של בעל הספח כפי שמעודכנת במרשם האוכלוסין. סה"כ הזמן המוערך - עד 21 ימי עסקים. (ייתכן מאד שתקבלו את המסמך מוקדם יותר)

  בנוסף, תקבלו מספר סימוכין של הבקשה במייל שהזנתם על מנת לאפשר לכם לברר את הסטאטוס של הבקשה ישירות במשרד הפנים או דרכנו.