העתק תעודת לידה + תמצית רישום + תעודת יושר + אגרות אפוסטיל

העתק תעודת לידה + תמצית רישום + תעודת יושר + אגרות אפוסטילהעתק תעודת לידה מרשם האוכלוסין שבמשרד הפנים

העתק תעודת לידה + תמצית רישום + תעודת יושר + אגרות אפוסטיל (עבור מי שנולד בישראל בלבד)
פרטי המבקש
תעודת הלידה תשלח למבקש בדואר רגיל לכתובת המופיעה ברשות האוכלוסין שבמשרד הפנים (הכתובת המעודכנת בת.ז)

* שימו לב - התעודה תשלח לכתובתך כפי שמופיעה במרשם האוכלוסין (משרד הפנים) עד 21 ימי עסקים

פרטי האדם עבורו נדרשת תעודת הלידה
יש להזין פרטים נכונים כפי שמופיעים במרשם האוכלוסין במשרד הפנים
פרטי מזהים מהדרכון


* סמכות מופיע בדרכון כ-ממונה דרכונים ב    לחץ למידע
יעד למשלוח תעודת היושר
   יעד סופי בחו"ל הינו עבור המוסד אליו שהתעודה תישלח על ידי הקונסוליה או השגרירות. לא ניתן לשלוח את תעודת היושר ליעד בישראל או לעצמכם


ייפוי כח וחתימה אלקטרונית

הזינו פרטים להזדהות


בחר חבילה ולחץ על המשך
תנו לנו לפעול עבורכם ובשמכם מול הבירוקרטיה של משרדי הממשלה הרלוונטיים, לפנות לכם את הזמן ולאפשר לכם את השקט בכל הקשור בטיפול של בקשות, מסמכים, מילוי ושליחת טפסים למשרדי הממשלה. לאחר טיפול בבקשה אנו נעדכן אתכם, נשלח העתקים ונפעל בשמכם ככל שיידרש - המשך לקרוא
תעודת לידה + תמצית רישום + פתח פירוט
תעודת לידה + תמצית רישום + אימות אפוסטיל + פתח פירוט
תעודת לידה + תעודת יושר + פתח פירוט
תעודת לידה + תמצית רישום + תעודת יושר + פתח פירוט
תעודת לידה + תמצית רישום + תעודת יושר + אפוסטיל + פתח פירוט
שימו לב - התעודה תשלח בדואר רגיל לכתובת המעודכנת של המבקש ברשות האוכלוסין שבמשרד הפניםשימו לב

אתר זה הינו של חברה פרטית ואינו שייך לגוף ממשלתי ו/או ציבורי כלשהו.
לידעתכם: חברתנו מנגישה שלל שירותים, חלקם מוצעים לציבור בחינם וחלקם בתשלום אגרות

שאלות ותשובות

  על השירות  שימו לב - ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו לפעול מול משרדי הממשלה והרשויות בשמכם

  שירותי ההנגשה למשרדים ממשלתיים של חברתנו מאפשרת לכם להשאיר לנו את ההתעסקות הבירוקרטית. בין אם מדובר במילוי טפסים, בשליחת טפסים, בהגשת בקשות, בקראית והבנת הדקויות, בעבודה מול פקידי ממשל ובתהליכם נכונים, אנחנו כאן בשבילכם, להוריד מכם את ההתעסקות הטורדנית ולהשיב לעצמכם את השקט והזמן הפנוי.

  אנו נדאג לכל שיידרש, החל משלב הגשת הבקשה ע"י גורם מקצועי ועד לקבלתה, תוך כדי שימת דגש על תיקון השגיאות שרוב האנשים עושים כאשר הם נדרשים להתעסק עם בקשות אלו לראשונה, ובד"כ תוך התעלמות לבקשה מהצד השני.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרד הפנים ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות). חברתנו מציעה שירות לאנשים עסוקים אשר יטפל עבורכם בכל שיידרש בהגשת הבקשות ויחסוך לכם את ההתעסקות הכרוכה בכך.

 • מי יכול להגיש בקשה לתעודות?  שירות זה ניתן למבקשים עבור עצמם או לבן משפחה רשום במרשם האוכלוסין שבמשרד הפנים (בן/בת הזוג, הורים וילדים)ולהוריו.

  מעבר לכך אין צורך במסמכי הזדהות כלשהן שכן התעודה נשלחת לכתובת הרשמית של המבקש כפי שהיא מעודכנת ממרשם האוכלוסין. (זו היא הכתובת אשר מופיעה בת"ז שלכם, בהנחה שהיא מעודכנת) אם אינכם בטוחים ראשית נסו לברר זאת בלשכות משרד הפנים הקרובות לאזור מגורכם.

 • מה צריך כדי להגיש בקשה?  על מנת להנפיק את תעודת הלידה נדרשים פרטים על האדם שעבורו תונפק התעודה ובאם המבקש הינו אדם אחר, ידרשו מספר פרטים גם על המבקש. הפרטים שחובה למלא: שם פרטי, שם משפחה, מספר ת"ז, מין, שם האם, תאריך לידה לועזי, הלאום ושם אבי האב (הסבא מצד האבא) מי שירצה שבתעודה יכללו פרטים נוספים כגון תאריך לידה עברי והשם באנגלית, יידרש למלא פרטים אלו בנוסף.

  אין צורך בהוכחת זהות או מסמכים כלשהם בשל העובדה שהמסמך נשלח לכתובת המעודכנת של המבקש המופיעה במשרד הפנים.

  שימו לב - אם מסרתם מידע שגוי ו/או נעשה ניסיון לאיתור ללא מספר ת"ז ולא נמצאו תוצאות כספכם לא יוחזר לכם.

 •  האם נדרש אפוסטיל?  אשרור מסמכים באפוסטיל קיים מכוח אמנת האג לביטול הצורך בחקיקה למסמכי חוץ ציבוריים משנת 1961. מטרת האמנה הינה לאפשר הכרה של מסמכים במדינות שונות ללא צורך בהוצאת מסמך מיוחד. מדינות אשר חתומות על האמנה חייבות לקבל מסמכים זרים המאומתים על ידי אפוסטיל כאילו נערכו במדינה בה הם מוצגים או מוגשים.

  אם התעודה לה נדרשת מיועדת עבור אחת מהמדינות הבאות, כנראה שאתם זקוקים לאפוסטיל ועליכם לשלם אגרות ולפעול עפ"י ההוראות לאמת את התעודה.

  אוזבקיסטן, אוסטריה, אוסטרליה, אוקראינה, אורוגואי, אזרביג’אן, איטליה, איי מרשל, איי קוק, איסלנד, אירלנד, אלבניה, אל-סלבדור, אנדורה, אנטיגואה וברבודה, אסטוניה, אקוודור, ארגנטינה, ארה”ב של אמריקה, ארמניה, בהמאס, בוטסואנה, בולגריה, בוסניה והרצגובינה, בורונדי, בחריין, בלארוס, בלגיה, בליז, ברבדוס, ברוניי דרוסאלם, בריטניה (הממלכה המאוחדת הגדולה וצפון אירלנד), ג’ורג’יה (גרוזיה), גרמניה, גרנדה, דומיניקה, דומיניקנה (הרפובליקה של דומיניקנה), דרום אפריקה, דנמרק, הודו, הולנד (כולל ארובה והאיים האנטילים), הונג-קונג (סין), הונגריה, הונדורס, ונצואלה, ואנואטו, טג’יקיסטן, טונגה, טורקיה, טרינדד וטובאגו, יוון, יפן, ישראל, כף ורדה, לוקסמבורג, לטביה, ליבריה, ליטא, ליכטנשטיין, לסוטו, מאוריציוס, מולדובה (הרפובליקה של), מונגוליה, מונטנגרו, מונקו, מלאווי, מלטה, מקאו (סין), מקדוניה ( ר’ פירום ), מקסיקו, נורבגיה, ניאו, ניקרגואה, ניו זילנד, נמיביה, סאו טומה ופרינסיפה סווזילנד, סורינם, סיינט וינצנט וגרנדינס, סיינט לושיה, סיינט קיטס ונביס, סישלס (איי סישל), סלובניה, סלובקיה, סמואה, סן מרינו, ספרד, סרביה, עומאן, פולין, פורטוגל, פיג’י, פינלנד, פירום (מקדוניה /יוגוסלביה לשעבר ), פנמה, פרגוואי, פרו, צ’כיה (הרפובליקה של), צרפת, קולומביה, קוסטה ריקה, קוריאה (הרפובליקה של קוריאה – דרום קוריאה), קזחסטאן, קירגיזסטאן, קפריסין, קרואטיה, רומניה, רוסיה (הפדרציה של), שבדיה, שוויץ

  לאן לגשת? סמנו את האפשרות ואנו נשלח לכם את האפשרויות הטובות ביותר לפי מקום מגורכם.

  שימו לב - התעודה לא נשלחת מאומתת עם אפוסטיל, לאחר קבלתה יש לפעול לפי ההוראות שתקבלו ולשלוח אותה לאימות במשרד החוץ בצרוף האגרות ששולמו בעבורכם

 • תעודת לידה לדוגמא

  יש לשים לב לדברים הבאים:

  1. המסמך ישלח לכתובת המבקש כפי שמופיעה במרשם האוכלוסין שבמשרד הפנים בדואר ישראל
  2. התעודה תשלח לביתכם תוך עד 21 ימי עסקים.


  איתור כתובת מען
  לחץ כאן להצגת תעודה לדוגמא


 • כמה זמן נמשך הטיפול בבקשה ?

  רשות האוכלוסין וההגירה תנפיק עבורכם את מסמך השאילתא תוך שני ימי עסקים מיום הגשת הבקשה, ולאחר מכן המסמך ישלח באמצעות דואר ישראל לכתובת של המבקש כפי שמעודכנת במרשם האוכלוסין. סה"כ הזמן המוערך - עד 21 ימי עסקים. (ייתכן מאד שתקבלו את המסמך מוקדם יותר)

  בנוסף, תקבלו מספר סימוכין של הבקשה במייל שהזנתם על מנת לאפשר לכם לברר את הסטאטוס של הבקשה ישירות במשרד הפנים או דרכנו.

  למי שזקוק לבירור כתובת באופן דחוף, יכול לגשת ללשכות האוכלוסין הפזורות ברחבי הארץ ולבצע שאילתא במקום.