תעודת יושר

תעודת יושרפירוט מידע פלילי ו/או תעבורתי

תעודת יושר (מידע פלילי ו/או תעבורתי)
פרטים מזהים

   שימו לב - התעודה נשלחת ישירות לגוף הזכאי לקבלה בלבד
פרטי מזהים מהדרכון


* סמכות מופיע בדרכון כ-ממונה דרכונים ב    לחץ למידע
יעד למשלוח תעודת היושר
   יעד סופי בחו"ל הינו עבור המוסד אליו שהתעודה תישלח על ידי הקונסוליה או השגרירות. לא ניתן לשלוח את תעודת היושר ליעד בישראל או לעצמכם


ייפוי כח ופרטי הזדהות

פרטי האשראי הם לצורך הזדהות בלבד ולא יעשה כל חיוב או שימוש בפרטים. יש למלא את פרטי האשראי (כרטיס בנקאי) של מגיש הבקשה בלבד!
ע"י מילוי פרטים אלו אתם מייפים את כוחנו ומאפשרים לנו לפעול בשמכם עבור שירות זה לרבות כניסה לאזורי ההזדהות הממשלתית לביצוע פעולות אם נדרשות. אנו לא נשמור את המידע ולא נעשה בו כל שימוש

שימו לב - אילו פרטים על מנת לזהותכם בלבד!!!לא יעשה שום שימוש בכרטיס אשראי והוא לא ישמר
בחר חבילה
תעודת יושר + אפוסטיל + פתח פירוט
תעודת יושר - מידע פלילי + פתח פירוט
תעודת מידע תעבורתי + פתח פירוט
תעודת מידע תעבורתי + אפוסטיל + פתח פירוט
תנו לנו לפעול עבורכם ובשמכם מול הבירוקרטיה של משרדי הממשלה הרלוונטיים, לפנות לכם את הזמן ולאפשר לכם את השקט בכל הקשור בטיפול של בקשות, מסמכים, מילוי ושליחת טפסים למשרדי הממשלה. לאחר טיפול בבקשה אנו נעדכן אתכם, נשלח העתקים ונפעל בשמכם ככל שיידרש - המשך לקרוא
שימו לב - התעודה תשלח ישירות ליעד שיבחר. לא ניתן לקבל העתק של התעודהשימו לב

אתר זה הינו של חברה פרטית ואינו שייך לגוף ממשלתי ו/או ציבורי כלשהו.
לידעתכם: חברתנו מנגישה שלל שירותים, חלקם מוצעים לציבור בחינם וחלקם בתשלום אגרות

שאלות ותשובות

  על השירות  שימו לב - ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו לפעול מול משרדי הממשלה והרשויות בשמכם

  שירותי ההנגשה למשרדים ממשלתיים של חברתנו מאפשרת לכם להשאיר לנו את ההתעסקות הבירוקרטית. בין אם מדובר במילוי טפסים, בשליחת טפסים, בהגשת בקשות, בקראית והבנת הדקויות, בעבודה מול פקידי ממשל ובתהליכם נכונים, אנחנו כאן בשבילכם, להוריד מכם את ההתעסקות הטורדנית ולהשיב לעצמכם את השקט והזמן הפנוי.

  אנו נדאג לכל שיידרש, החל משלב הגשת הבקשה ע"י גורם מקצועי ועד לקבלתה, תוך כדי שימת דגש על תיקון השגיאות שרוב האנשים עושים כאשר הם נדרשים להתעסק עם בקשות אלו לראשונה, ובד"כ תוך התעלמות לבקשה מהצד השני.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרד הפנים ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות). חברתנו מציעה שירות לאנשים עסוקים אשר יטפל עבורכם בכל שיידרש בהגשת הבקשות ויחסוך לכם את ההתעסקות הכרוכה בכך.

 • כדאי לקרוא  בקשה לתעודת מרשם פלילי תוגש בכל תחנת משטרה, על ידי מי שהמידע אודותיו, לאחר שהזדהה בתעודת זהות או דרכון או ע"י מי שהוא יפה את כוחו לצורך זה ולאחר שהציג ייפוי כוח תקף ותעודת זהות ובתנאי שהתעודה מונפקת לבגיר - החל מגיל 12.

  1. האישור יופק בשפה העברית והאנגלית ויצוינו בו פרטי המבקש ומידע מן המרשם בעניינו המתייחס לרישום פלילי (בעיקר החלטות בית משפט) ולתיקים תלויים ועומדים שטרם התקבלה בהם החלטה (תיקי מב"ד).

  2. האישור יישלח, לנציגויות זרות בישראל ישירות ולנציגויות ישראל בחו"ל באמצעות משרד החוץ בדואר דיפלומטי או ישירות לרשות לאימוץ בין ארצי (אימוץ מחו"ל), ולאלה בלבד. יצוין כי קונסול כבוד אינו מהווה נציגות זרה בישראל לצורך זה וכי למדינות בהן אין נציגות ישראלית, ניתן להעביר האישור באמצעות מדינה "אמונה" על פי משרד החוץ.

  3. בהתאם להוראות החוק, לא ניתן למסור העתק מאישור זה ישירות למבקש או לבא כוחו.

  4. יש לשלם אגרת אפוסטיל בעת הגשת בקשה לקבלת "תעודת מרשם פלילי", המיועדת לנציגות ישראלית במדינה החתומה על אמנת האג (רשימת המדינות מופיעות בתשובה לשאלה - האם נדרש אפוסטיל?). ככל שלא תשולם האגרה, התעודה לא תונפק ותשלח.

 • האם תעודת יושר ותעודה מידע פלילי הן זהות?  כן. תעודת מידע פלילי או תעודה על רישום פלילי היא למעשה תעודת יושר. השם תעודת יושר נפוץ יותר אך השם הרשמי של התעודה היא תעודת מידע פלילי.

  בנוסף ישנה תעודה על מידע תעבורתי והיא למעשה פירוט הרישומים התעבורתיים של נהג. תעודה זו נדרשת עבור מיש שרוצה לעסוק בתחום התעבורה.

 •   היכן ניתן למצוא את הנתון סמכות ממונה דרכונים ?  פרט זה נמצא בדרכון עצמו כפי שניתן לראות בדוגמא מטה (מסומן בצהוב)
  הכוונה היא לעיר בה לממונה יש את הסמכות להעניק את הדרכון עבור התושב עפ"י מעמדו.

  דרכון - תעודת יושר

 • מי מנפיק את תעודת היושר ?  משטרת ישראל הינה הגוף האחראי על הנפקת תעודות יושר (מידע פלילי) למי שברשותו דרכון בתוקף. משטרת ישראל אינה גובה תשלום על שירות זה וכל אזרח רשאי לגשת את תחנת המשטרה ולהגיש בקשה. עבור אגרות אפוסטיל יש לשלם בנפרד. לאחרונה שירות זה ניתן גם ללא צורך להגיע פיזית לתחנת המשטרה אך חשוב להבין שבמקרה זה התעודה תשלח ישירות לגופים הדורשים תעודת יושר וניתן למצוא אותם ברשימה המופיעה תחת "לאן לשלוח תעודה זו".

 • האם התעודה מתורגמת לאנגלית ?  כן. מדובר בפועל בתעודה דו לשונית - בעברית ובאנגלית ולכן אין צורך בתרגום נוסף של התעודה

 • האם אני יכול לקבל את התעודה אליי הביתה?  לא, בשונה מן העבר שהתעודה הייתה נמסרת למי שהפיק את התעודה עבור עצמו, היום לא ניתן לקבל עותק. התעודה מיועדת לגופים הזכאים לקבלה עפ"י חוק, שגרירויות / קונסוליות והרשות המרכזית לאימוץ בין-ארצי, באמצעות משרד הרווחה, במידת הצורך יש לפנות לנציגויות על מנת שיעבירו התעודה לגורם אחר. כמו כן לא ניתן לקבל עותק של התעודה בפקס או במייל.

 • שאלה: מהו משך הזמן לטיפול בבקשה?  תשובה: משך הזמן לטיפול בבקשה, מיום הגשת הבקשה בתחנת המשטרה ועד להגעתה ליעדה, הוא כ-21 ימי עסקים . מומלץ להקדים ולפנות כדי למנוע עיכוב בקבלת האישור ויש לפנות לנציגות לבירור באם התעודה נתקבלה.

 • האם אפשר לשלוח את התעודה לכמה יעדים?  לכל יעד צריך למלא בקשה נפרד ולצרף את תצלום העמוד הראשון של הדרכון.

 •  האם נדרש אפוסטיל?  אשרור מסמכים באפוסטיל קיים מכוח אמנת האג לביטול הצורך בחקיקה למסמכי חוץ ציבוריים משנת 1961. מטרת האמנה הינה לאפשר הכרה של מסמכים במדינות שונות ללא צורך בהוצאת מסמך מיוחד. מדינות אשר חתומות על האמנה חייבות לקבל מסמכים זרים המאומתים על ידי אפוסטיל כאילו נערכו במדינה בה הם מוצגים או מוגשים.

  לאחר בחירה של היעד למשלוח התעודה תופיע הערה בצבע אדום מעל בחירת החבילה המתאימה.