רשם החברות

דוחות מרשם החברות רשם החברות

המשך

פלט נסח חברה + פתח פירוט
העתק תעודת התאגדות + פתח פירוט
תעודת שינוי שם חברה + פתח פירוט
אישור סטאטוס חברה עברית ואנגלית + פתח פירוט
DataCheck AI

דוחות מידע עסקי מבוססי בינה מלאכותית          לדוחות לחץ כאן

שאלות ותשובות


 • נסח חברה - רשם החברות דוגמא לנסח חברה
  • האם יש אפשרות שהחברה שהזמנתי עליה דוח תדע על כך?

   התשובה היא לא. ההזמנה כולה דיסקרטית ואין שום דרך לחברה או בעליה לדעת שרכשתם את הדוח.

  • איך למצוא את החברה שאני מחפש?

   ראשית, עליכם להקליד בשדה החיפוש את שם החברה במדויק, מספיק להקליד חלק מהשם על מנת שהמערכת שלנו תציג עבורכם שמות של חברות תואמות למה שהקלדתם. אם לא מצאתם, סימן ששם החברה אינו הוזן נכון, או שהשם שגוי, או שמדובר בעוסק מורשה ולא בחברה בע"מ, או חברה בחו"ל. אם אתם בטוחים שמדובר בחברה הרשומה בישראל, נסו לחפש ע"י מספר הח.פ של החברה.

   לאחר שמצאתם את שם החברה (תוצאות מתחת לשדה החיפוש) פשוט הקליקו על שם החברה ותועברו מיד לעמוד בו תוכלו לבחור חבילה מתאימה עבורכם.
   BI

  • מדוע אני לא מוצא את שם החברה שהקלדתי?

   אם לא מצאתם, סימן ששם החברה אינו הוזן נכון, או שהשם שגוי, או שמדובר בעוסק מורשה ולא בחברה בע"מ, או חברה בחו"ל. אם אתם בטוחים שמדובר בחברה הרשומה בישראל, נסו לחפש ע"י מספר הח.פ של החברה.
   שימו לב - שם החברה לא תמיד זהה לשם בו היא פועלת או לשם החשבון של העסק (למשל בחיוב בכ.אשראי, שם החברה אינו זהה לשם העסק)

   להזמנת מידע על עסק שהוא אינו חברה בע"מ (ע.מ) עליכם להזמין דוח בדיקת קרדיט-צ'ק כיוון שע.מ הוא עסק פרטי על שם האדם. מספר העוסק מורשה הוא מספר ת"ז של בעל העסק

   אם בכל זאת מדובר בחברה ישראלית אך היא אינה נמצאת במאגר שלנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס זה ואנו נחזור אליכם עם תשובה עניינית.

  • האם הדוח מעודכן לפי רשומות רשם החברות במשרד המשפטים?

   כן, הדוחות שלנו עדכניים לפי הרישומים המופיעים בנסח החברה ברשם החברות, משרד המשפטים. תיק ומסמכי החברה מעודכנים ליום הזמנת השירות עפ"י רשם החברות. הדוחות שלנו מכילים מידעים נוספים המתבססים על מקורות מידע ממשלתיים ופרטיים ונבדקים בקפידה בעת ההזמנה -בדוחות תמצאו נתונים רבים אשר לא מופיעים ברשם החברות, למשל עיקולים על בעלי המניות או על החברה, הוצל"פ של בעלי מניות ודירקטורים, חשבונות מוגבלים בבנקים, מידע על פשיטת רגל ופירוק חברה, מידע משפטי ועוד.

   משרד המשפטים - רשם החברות משר המשפטים נסח מקוון
   דוחות רשמיים מרשם החברות

  • איך ומתי אקבל את הדוח?

   לאחר השלמת תהליך ההזמנה, ועפ"י הדוח שבחרתם, אנו נעשה מאמצים לשלוח את הדוח בהקדם האפשרי. לעיתים הדוח נשלח במקום, לעיתים תוך מספר שעות, ובמקרים מסוימים בהם יש קושי בקבלת המידע מהגורמים הרשמיים, הדוח יכול להתעכב עד ל-24 שעות ממועד ההזמנה.

   הנתונים מהדוחות מתבססים על גורמים ממשלתיים וגורמים אחרים. בכל הזמנת דוח הנתונים נבדקים על מנת לספק לכם את המידע העדכני והאמין ביותר.

  • הקובץ לא נפתח לי, מה עלי לעשות?

   הדוחות נשלחים בפורמט PDF על מנת לאפשר לכל משתמש לראות את הדוח באופן האופטימלי ביותר, להדפיס אותו ולקרוא אותו בכל מחשב.

   אם הקובץ אינו נפתח לכם סימן שתוכנת Acrobat Reader אינה מותקנת אצלכם במחשב. עליכם להוריד את התוכנה בחינם מאתר החברה, ולהתקינה על המחשב שלכם.
   Acrobat Reader, להורדה לחצו כאן