אישורים והעתקי תעודות מצה"ל

אישורים והעתקי תעודות מצה"להעתקי התעודות והאישורים נשלחים ב-eMail
שירתתי בצה"ל היה ברשותי רישיון נהיגה בזמן השירות

* שימו לב - לא ניתן להפיק תעודת פטור למי שאינו שירת בצה"ל


+ פתח פירוטאישור על שירות סדיר
+ פתח פירוטאישור על שירות מילואים
+ פתח פירוטתעודת פטור משירות בטחון - לאחר גיוס / מילואים
+ פתח פירוטתעודת פטור משירות בטחון - במידה וקיבלת פטור לפני גיוס
+ פתח פירוטאישור על מהלך שירות צבאי
+ פתח פירוטתעודת הערכה
צבא ההגנה לישראל
 • דוגמא לתעודת פטור משירות צבאי
 • דוגמא לאישור על חובת שירות סדיר
 • דוגמא לאישור על שירות מילואים
 • דוגמא לאישור על מהלך שירות צבאי
 • דוגמא לתעודת הערכה


 • שאלות ותשובות

   * אם לא נצליח להפיק עבורכם את התעודה, תקבלו זיכוי מלא וכספכם יוחזר

  • על השירות


   שימו לב - ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו לפעול מול משרדי הממשלה והרשויות בשמכם

   שירותי ההנגשה למשרדים ממשלתיים של חברתנו מאפשרת לכם להשאיר לנו את ההתעסקות הבירוקרטית. בין אם מדובר במילוי טפסים, בשליחת טפסים, בהגשת בקשות, בקראית והבנת הדקויות, בעבודה מול פקידי ממשל ובתהליכם נכונים, אנחנו כאן בשבילכם, להוריד מכם את ההתעסקות הטורדנית ולהשיב לעצמכם את השקט והזמן הפנוי.

   למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים למי ששירת בצבא שירות מלא ניתנים בחינם מקצין העיר ו/או קצינת הקישור של יחידתכם. חברתנו מציעה שירות בתשלום לאנשים עסוקים ומטרתנו היא לטפל עבורכם בכל שיידרש ולחסוך לכם את ההתעסקות הכרוכה בכך.

  • תוך כמה זמן התעודה / האישור ישלח אלי ?   האישורים והתעודות נשלחים חתומים דיגיטלית למייל שמוזן בעת ביצוע ההזמנה תוך 2-3 ימי עסקים.

   כל האישורים והתעודות נשלחים בפורמט PDF וניתנים להדפסה בקלות.

  • מי מנפיק את התעודות והאישורים?   את כל האישורים והתעודות מנפיק צה"ל (צבא ההגנה לישראל) ע"י קצין פניות הציבור

  • מה צריך כדי להזמין אוישור או תעודה ?   על מנת להזמין אישורים ותעודות יש צורך בהזדהות ע"י מספר ת"ז ומספר רישיון נהיגה. מלבד זאת אין צורך במסמכים כלשהם. התעודה תשלח למייל שהוזן בעת ביצוע ההזמנה.

  • איפה ניתן למצוא מספר רישיון נהיגה?   את מספר רישיון הנהיגה ניתן למצוא על גבי הרישיון לצד סעיף 4d בדוגמא מספר הרישיון הוא 1234567

   מספר רשיון נהיגה

  • על השירות   השירות הניתן כחלק מפעילות ההנגשה לשירותים ממשלתיים ואחרים. כחלק משירות זה אנו מאפשרים לכם להשתמש בניסיון הרב והידע שצברנו ולחסוך לעצמכם זמן, אנרגיה ואי הבנות מיותרות. בנוסף, כמובן נמלא ונגיש עבורכם, ובאישורכם (ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו) את הטפסים הנדרשים ונעדכן לגבי סטאטוס ההליך, נשלח לכם העתקים, נשלח לכם הוראות ומידע חשוב נבצע מעקב ונפעיל נציג אנושי שיעמוד לשירותכם במידת הצורך.

   התעודה הינה מסמך רשמי ובד"כ נדרשת עבור גופים ממשלתיים ואחרים כחלק מתהליך בירוקרטי. לכן אנו מאפשרים לכם לספר לנו עבור איזו מטרה אתם זקוקים לתעודה זו, ואנחנו ננפיק את התעודה עבורכם ונשלח לכם חומר ומידע נוסף ככל שתדרשו - בין אם אתם צריכים לאשרר את המסמך, לתרגמו, להחתימו או להמציא אישורים ומסמכים נוספים - אנחנו נדאג לעדכן אתכם בהכל.

   למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרדים ממשלתיים ובקצין העיר ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות ובמקרה זה מחיר השירות כולל בתוכו את עלות האגרות) בלשכות הפזורות ברחבי הארץ וניתן להגיע ללשכות פיזית לקבלת השירות בחינם (או בתשלום האגרות במקום). חלק מהשירותים של קצין העיר מונגשים באופן מקוון וניתן כמובן לפנות ישירות לאתרים, אך שימו לב - לא ניתן לקבל את השירות שלנו למי שאינו הזמין דרכנו.