איתור כתובת לפי ת.ז

איתור כתובת לפי ת.זאיתור כתובת מגורים במרשם האוכלוסין משרד הפנים

איתור כתובת מגורים רשמית
פרטי המבקש
תמצית רישום המען תשלח למבקש בדואר רגיל לכתובת המופיעה ברשות האוכלוסין שבמשרד הפנים (הכתובת המעודכנת בת.ז)


* שימו לב - התעודה תשלח לכתובתך כפי שמופיעה במרשם האוכלוסין (משרד הפנים) עד 21 ימי עסקיםפרטי הנבדק
פרטי האדם שתרצו לברר מה כתובתו הרשמית במשרד הפניםבחר חבילה ולחץ על המשך


שימו לב - התעודה תשלח בדואר רגיל לכתובת המעודכנת ברשות האוכלוסין שבמשרד הפניםשאלות ותשובות

לאיתור נכסים לחץ כאן
 • מי יכול להגיש בקשה לאיתור כתובת ?

  השירות ניתן עפ"י חוק לאזרחי ישראל השוהים בישראל אשר רוצים לברר את כתובתו של אזרח אחר. השירות מאפשר שליחת בקשה מקוונת לרשות האוכלוסין שבמשרד הפנים, אולם תמצית הרישום תשלח לכתובת פיזית של המבקש כפי שהיא מופיעה ברשות האוכלוסין, כלומר - הכתובת העדכנית אשר מופיעה בת"ז של המבקש.

 • מה צריך כדי להגיש בקשה ?

  נדרשים פרטים על הנבדק - שם פרטי, שם משפחה, מספר ת"ז ומין.

  אין צורך בהוכחת זהות או מסמכים כלשהם בשל העובדה שהמסמך נשלח לכתובת המעודכנת של המבקש המופיעה במשרד הפנים.

  אם אינכם יודעים את מספר ת"ז של הנבדק ורוצים בכל זאת להגיש בקשה על אחריותכם בלבד, עליכם לצור עמנו קשר ולשלוח לנו פרטים נוספים שיאפשרו לנו לזהות את הנבדק, פרטים נוספים יכולים להיות: שם האב ושם האם, תאריך לידה, כתובת כלשהי מן העבר.

  שימו לב - אם מסרתם מידע שגוי ו/או נעשה ניסיון לאיתור ללא מספר ת"ז ולא נמצאו תוצאות כספכם לא יוחזר לכם.

 • מה זה דוח קרדיטצ'ק ?

  דוח קרדיטצ'ק מאפשר לכם לבצע בדיקת רקע ויציבות פיננסית על אדם אזרח ישראל. בין אם מדובר בשוכר דירה, מועמד למשרה, אדם המוסר לכם צ'ק או מקבל אשראי ואפילו עוסק מורשה - מגיע לכם לדעת את הרקע שלו ואת היצבות הפיננסית שלו על סמך עברו.  לחץ כאן לדוח קרדיטצ'ק על אזרח ישראל

 • תמצית רישום כתובת לדוגמא

  יש לשים לב לדברים הבאים:

  1. המסמך ישלח לכתובת המבקש כפי שמופיעה ברשות האוכלוסין שבמשרד הפנים בדואר ישראל
  2. המסמך מכיל את הכתובת האחרונה שאותה מסר הנבדק וכפי שמופיעה במרשם האוכלוסין


  איתור כתובת מען
  לחץ כאן להצגת שאילתא לדוגמא


 • כמה זמן נמשך הטיפול בבקשה ?

  רשות האוכלוסין וההגירה תנפיק עבורכם את מסמך השאילתא תוך שני ימי עסקים מיום הגשת הבקשה, ולאחר מכן המסמך ישלח באמצעות דואר ישראל לכתובת של המבקש כפי שמעודכנת במרשם האוכלוסין. סה"כ הזמן המוערך - עד 21 ימי עסקים. (ייתכן מאד שתקבלו את המסמך מוקדם יותר)

  בנוסף, תקבלו מספר סימוכין של הבקשה במייל שהזנתם על מנת לאפשר לכם לברר את הסטאטוס של הבקשה ישירות במשרד הפנים או דרכנו.

  למי שזקוק לבירור כתובת באופן דחוף, יכול לגשת ללשכות האוכלוסין הפזורות ברחבי הארץ ולבצע שאילתא במקום.

 • איתור נכסים של אזרח

  ניתן לבצע איתור נכסים של אזרח ישראל. הנכסים אותם אנו מנסים לאתר הם בעיקר נכסי נדל"ן אשר היו ממושכנים בעבר (נרשמה עליהם משכנתא) או ממושכנים בהווה, ונכסים אחרים עליהם התבצע שיעבוד לטובתו של אחר. במקרים מסוימים ניתן לאתר נכסים נוספים ו/או כאלה שלא נרשמו עליהם מישכונים.  לחץ כאן למעבר לעמוד איתור נכסי נדל"ן

 • על השירות  השירות הניתן כחלק מפעילות ההנגשה לשירותים ממשלתיים ואחרים. כחלק משירות זה אנו מאפשרים לכם להשתמש בניסיון הרב והידע שצברנו ולחסוך לעצמכם זמן, אנרגיה ואי הבנות מיותרות. בנוסף, כמובן נמלא ונגיש עבורכם, ובאישורכם (ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו) את הטפסים הנדרשים ונעדכן לגבי סטאטוס ההליך, נשלח לכם העתקים, נשלח לכם הוראות ומידע חשוב נבצע מעקב ונפעיל נציג אנושי שיעמוד לשירותכם במידת הצורך.

  התעודה הינה מסמך רשמי ובד"כ נדרשת עבור גופים ממשלתיים ואחרים כחלק מתהליך בירוקרטי. לכן אנו מאפשרים לכם לספר לנו עבור איזו מטרה אתם זקוקים לתעודה זו, ואנחנו ננפיק את התעודה עבורכם במרשם האוכלוסין, ונשלח לכם חומר ומידע נוסף ככל שתדרשו - בין אם אתם צריכים לאשרר את המסמך, לתרגמו, להחתימו או להמציא אישורים ומסמכים נוספים - אנחנו נדאג לעדכן אתכם בהכל.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרד הפנים ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות ובמקרה זה מחיר השירות כולל בתוכו את עלות האגרות) בלשכות הפזורות ברחבי הארץ וניתן להגיע ללשכות לקבלת השירות. חלק מהשירותים של משרד הפנים אף מונגשים באופן מקוון וניתן כמובן לפנות ישירות למשרד הפנים, אך שימו לב - לא ניתן לקבל את השירות שלנו למי שהזמין ישירות ממשרד הפנים, אנו נעזור וניתן שירות ומענה רק עבור הזמנות שבוצעו דרכנו.