בדיקת צו עיכוב יציאה מהארץ

בדיקת צו עיכוב יציאה מהארץבדיקה רשמית האם את/ה מעוכב יציאה מישראל

בירור עיכוב יציאה מהארץ
פרטים מזהים

   שימו לב - התוצאה הרשמית תשלח אליכם למייל
ייפוי כח ופרטי הזדהות

פרטי האשראי הם לצורך הזדהות בלבד ולא יעשה כל חיוב או שימוש בפרטים. יש למלא את פרטי האשראי (כרטיס בנקאי) של מגיש הבקשה בלבד!
ע"י מילוי פרטים אלו אתם מייפים את כוחנו ומאפשרים לנו לפעול בשמכם עבור שירות זה לרבות כניסה לאזורי ההזדהות הממשלתית לביצוע פעולות אם נדרשות. אנו לא נשמור את המידע ולא נעשה בו כל שימוש

שימו לב - אילו פרטים על מנת לזהותכם בלבד!!!לא יעשה שום שימוש בכרטיס אשראי והוא לא ישמר
בחר חבילה
בדיקת צו עיכוב יציאה מהארץ עבורי + פתח פירוט
בדיקת צו עיכוב יציאה מהארץ של אזרח + פתח פירוט
שימו לב - התוצאה תשלח למייל שלכם תוך עד 3 ימי עסקיםשימו לב

אתר זה הינו של חברה פרטית ואינו שייך לגוף ממשלתי ו/או ציבורי כלשהו.
לידעתכם: חברתנו מנגישה שלל שירותים, חלקם מוצעים לציבור בחינם וחלקם בתשלום אגרות

שאלות ותשובות

  על השירות  שימו לב - ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו לפעול מול משרדי הממשלה והרשויות בשמכם

  שירותי ההנגשה למשרדים ממשלתיים של חברתנו מאפשרת לכם להשאיר לנו את ההתעסקות הבירוקרטית. בין אם מדובר במילוי טפסים, בשליחת טפסים, בהגשת בקשות, בקראית והבנת הדקויות, בעבודה מול פקידי ממשל ובתהליכם נכונים, אנחנו כאן בשבילכם, להוריד מכם את ההתעסקות הטורדנית ולהשיב לעצמכם את השקט והזמן הפנוי.

  אנו נדאג לכל שיידרש, החל משלב הגשת הבקשה ע"י גורם מקצועי ועד לקבלתה, תוך כדי שימת דגש על תיקון השגיאות שרוב האנשים עושים כאשר הם נדרשים להתעסק עם בקשות אלו לראשונה, ובד"כ תוך התעלמות לבקשה מהצד השני.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרד הפנים ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות). חברתנו מציעה שירות לאנשים עסוקים אשר יטפל עבורכם בכל שיידרש בהגשת הבקשות ויחסוך לכם את ההתעסקות הכרוכה בכך.

 • על השירות  השירות מאפשר לפונים לברר האם קיים נגדם צו עיכוב יציאה מהארץ, ולקבל את פרטי התיק וההליך אם קיים נגדם צו.

  צו עיכוב יציאה מהארץ ניתן על ידי ערכאות משפטיות והוצאה לפועל, ונועד למנוע את יציאתו של אדם מגבולות מדינת ישראל אל מדינות אחרות.

 • האם ניתן לבצע בדיקה על אדם אחר?  לא. השירות ניתן רק עבור מי שמזדהה בעצמו לפי הפרטים המופיעים ניתן לקבל מידע אודות המבקשים וילדיהם הקטינים

 • ביטול צו עיכוב יציאה מישראל  אם גיליתם שהוצא צו עיכוב יציאה מהארץ יש לפנות לגורם המעכב ולהסדיר מולו את ביטול הצו. במקרים דחופים בלבד: ניתן לגשת למרכז שירות ומידע ארצי או לעמדת ביקורת גבולות בנמל תעופה בן גוריון ולמסור את צו ביטול העיכוב. יש להצטייד בצו המקורי, העתקים לא יתקבלו. יודגש כי על האדם נשוא בקשת המידע מוטלת האחריות להגיע למעבר הגבול כשברשותו טופס מקורי של צו לביטול עיכוב יציאה מן הארץ.