רישום שם הנולד

רישום שם הנולדלמי שנולד/ה בארץ ולא נרשם שם פרטי בהודעת הלידה בבית החולים.

רישום שם הנולד
פרטי המבקש
על המבקש להיות הורה של הילוד עפ"י חוק

שימו לב

השירות ניתן לתינוקות שנולדו בארץ ולא נרשם עבורם שם פרטי בהודעת הלידה בבית החולים.

פרטי הנולד ומתן שם חדש
יש להקפיד על הזנת פרטים נכונים


שירות זה כולל שליחת ספח חדש של ת"ז לכתובת המעודכנת של ההורה המבקש כפי שמופיעה במרשם האוכלוסין במשרד הפניםהריני להודיע כי השם הפרטי של בני/בתי הוא השם שהזנתישימו לב - בבחירת חבילה של רישום שם הנולד + תעודת לידה, התעודה לא תהיה דו-לשונית

מסמך רשמי
נשלח בדואר
נציג אנושי
חבילות מותאמות
ייפוי כח ופרטי הזדהות

פרטי האשראי הם לצורך הזדהות בלבד ולא יעשה כל חיוב או שימוש בפרטים. יש למלא את פרטי האשראי (כרטיס בנקאי) של מגיש הבקשה בלבד!
ע"י מילוי פרטים אלו אתם מייפים את כוחנו ומאפשרים לנו לפעול בשמכם עבור שירות זה לרבות כניסה לאזורי ההזדהות הממשלתית לביצוע פעולות אם נדרשות. אנו לא נשמור את המידע ולא נעשה בו כל שימוש

שימו לב - אילו פרטים על מנת לזהותכם בלבד!!!לא יעשה שום שימוש בכרטיס אשראי והוא לא ישמר
בחר חבילה ולחץ על המשך
תנו לנו לפעול עבורכם ובשמכם מול הבירוקרטיה של משרדי הממשלה הרלוונטיים, לפנות לכם את הזמן ולאפשר לכם את השקט בכל הקשור בטיפול של בקשות, מסמכים, מילוי ושליחת טפסים למשרדי הממשלה. לאחר טיפול בבקשה אנו נעדכן אתכם, נשלח העתקים ונפעל בשמכם ככל שיידרש - המשך לקרוא
תעודת לידה + פתח פירוט
רישום שם הנולד + פתח פירוט
רישום שם הנולד + תעודת לידה + פתח פירוט
שימו לב - התעודה תשלח בדואר רגיל לכתובת המעודכנת של המבקש ברשות האוכלוסין שבמשרד הפניםשימו לב

אתר זה הינו של חברה פרטית ואינו שייך לגוף ממשלתי ו/או ציבורי כלשהו.
לידעתכם: חברתנו מנגישה שלל שירותים, חלקם מוצעים לציבור בחינם וחלקם בתשלום אגרות

שאלות ותשובות

לתעודת לידה לחץ כאן
 • על השירות


  שימו לב - ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו לפעול מול משרדי הממשלה והרשויות בשמכם

  שירותי ההנגשה למשרדים ממשלתיים של חברתנו מאפשרת לכם להשאיר לנו את ההתעסקות הבירוקרטית. בין אם מדובר במילוי טפסים, בשליחת טפסים, בהגשת בקשות, בקראית והבנת הדקויות, בעבודה מול פקידי ממשל ובתהליכם נכונים, אנחנו כאן בשבילכם, להוריד מכם את ההתעסקות הטורדנית ולהשיב לעצמכם את השקט והזמן הפנוי.

  אנו נדאג לכל שיידרש, החל משלב הגשת הבקשה ע"י גורם מקצועי ועד לקבלתה, תוך כדי שימת דגש על תיקון השגיאות שרוב האנשים עושים כאשר הם נדרשים להתעסק עם בקשות אלו לראשונה, ובד"כ תוך התעלמות לבקשה מהצד השני.

  למען הסר ספק: מרבית השירותים הניתנים לאזרח במשרד הפנים ניתנים בחינם (חלק מהשירותים ניתנים בתשלום אגרות). חברתנו מציעה שירות לאנשים עסוקים אשר יטפל עבורכם בכל שיידרש בהגשת הבקשות ויחסוך לכם את ההתעסקות הכרוכה בכך.

 • מי יכול להגיש את הבקשה?  נולד לכם ילד? מזל טוב!
  אין צורך להגיע ללשכה כדי לרשום את שם הנולד. ניתן לבצע רישום מקוון ולרשום את שמו הפרטי של התינוק שנולד ובתנאי ששמו לא נרשם בהודעת הלידה בבית החולים ושהוא נולד בבית חולים בישראל

  עפ"י חוק, רשאים לבקש את השירות, הוריו של הילוד בלבד.

 • מה קורה לאחר ההזמנה ?  לאחר מתן השם ישלחו ספחי תעודת הזהות של ההורים ותעודת לידה של הילוד לכתובת הרשומה בתעודת הזהות, כלומר - בכתובת המעודכנת במרשם האוכלוסין שבמשרד הפנים.

 • כמה זמן נמשך הטיפול בבקשה ?

  רשות האוכלוסין וההגירה תנפיק עבורכם את מסמך השאילתא תוך שני ימי עסקים מיום הגשת הבקשה, ולאחר מכן המסמך ישלח באמצעות דואר ישראל לכתובת של המבקש כפי שמעודכנת במרשם האוכלוסין. סה"כ הזמן המוערך - עד 21 ימי עסקים. (ייתכן מאד שתקבלו את המסמך מוקדם יותר)

  בנוסף, תקבלו מספר סימוכין של הבקשה במייל שהזנתם על מנת לאפשר לכם לברר את הסטאטוס של הבקשה ישירות במשרד הפנים או דרכנו.

  למי שזקוקים מכל סיבה שהיא רישום שם הנולד באופן דחוף, יכולים לגשת ללשכות האוכלוסין הפזורות ברחבי הארץ ולבצע את הרישום, ולקבל את הספח של ת"ז במקום.

 • מידע כללי על בחירת שם לתינוק ותעודת לידה  במדינת ישראל כל תינוק שנולד בבית חולים יירשם במרשם האוכלוסין בזמן לידתו בבית החולים עפ"י חוק מרשם האוכלוסין, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק המרשם).

  לידה בבית חולים:

  בכל בית חולים בישראל מפעיל מרשם האוכלוסין שירות אשר תפקידו להנפיק "הודעת לידה". הודעת הלידה אינה תעודת הלידה, אשר תונפק רק לאחר אישור ההודעה ופניית ההורים למרשם האוכלוסין. הודעת הלידה הינה מסמך פורמאלי אשר מיידע את הרשויות על הולדת הילד ועל הוריו של הילוד. לאחר הוצאת הודעת הלידה, רשם האוכלוסין יבדוק האם הפרטים המובאים תואמים את הדרישה לפי חוק המרשם, ובמידה וכן הרשם יקבל את הצהרת ההורים בנוגע ליילוד. בסופו של ההליך ינפיק רשם האוכלוסין שבמשרד הפנים תעודת לידה.

  רישום שם הנולד/ת והנפקת תעודת לידה:

  לאחר קבלת הודעת הלידה בבית החולים ניתן להנפיק תעודת לידה. במעמד זה, על הורי הנולד לבחור את שמו של הנולד וכן להצהיר על פרטים הנוגעים למגורי הקטין.