ויזה לבאקו

ויזה לבאקוטופס הוצאת אשרת כניסה (ויזה) לאזרבייג'ן

    שירות זה מאפשר לכם להגיש בקשה רשמית לויזה אלקטרונית (eVisa) לאזרבייג'ן + פתח עוד  

    מומלץ מאד להוציא את הויזה מראש ובטרם רכשתם כרטיסי טיסה

    הויזה תישלח אליכם למייל ותהיה תקפה ל-90 ימים מיום כניסתה לתוקף


טופס בקשת אשרת כניסה (ויזה) לאזרבייג'ןתאריך תחילת הוויזה הוא היום הראשון בו תרצו להיכנס לאזרבייג'ן. הוויזה תקפה ל-90 ימים מיום תאריך זה

שימו לב - אנו מציעים לבחור בוויזת תיירות, אלא אם נמסר לכם באופן ספציפי כי עליכם לבחור בסוג ויזה שונה
פרטי מבקש הוויזה (כפי שמופיעים בדרכון)


האם ביקרתם בעבר בחבל הארץ נגורנו קרבאך?חשוב!


צירוף צילום דרכוני הנוסעים
יש לצלם/לסרוק את הדרכון כשכל פרטיו גלויים, לרבות תמונת הנוסע והברקוד המופיע בתחתית הדרכון, ובצילום צבעוני בלבד.בחר חבילה ולחץ על המשך
ויזה דחופה לאזרבייג'ן - טיפול תוך יום עסקים אחד בלבד! + פתח פירוט
ויזה לאזרבייג'ן - טיפול תוך חמישה ימי עסקים + פתח פירוט
ויזה זוגית דחופה לאזרבייג'ן - טיפול תוך יום עסקים אחד בלבד! + פתח פירוט
ויזה זוגית לאזרבייג'ן - טיפול תוך חמישה ימי עסקים + פתח פירוט
שימו לב - יש לבדוק שהנתונים שהוזנו בטופס הבקשה נכונים. לאחר מילוי כל הפרטים והתשלום תקבלו מייל עם הוראות למשלוח מסמכים נוספים, ככל ויש בכך צורך.שימו לב

שירות זה ניתן בתשלום וכולל את האגרות
הבקשה תוגש עבורך ובשמך למח' ההגירה של רפובליקת אזרבייג'ן

שאלות ותשובות


 • מה אקבל בתום התהליך?  ויזה לאזרבייג'ן לאחר הגשת הבקשה לויזה, ובמידה ובקשתכם לויזה תאושר על-ידי הרפובליקה של אזרבייג'ן, תקבלו למייל שהזנתם בטופס מסמך PDF, ובו הוויזה האלקטרונית שלכם כשהיא חתומה דיגיטלית.

  עליכם להדפיס את הוויזה ולצרף אותה לדרכון. בעת הכניסה לאזרבייג'ן תתבקשו להציג את הוויזה לצד הדרכון. • איך אקבל את הויזה?  לאחר השלמת תהליך בקשת הוויזה לאזרבייג'ן, תקבלו ישירות למייל מסמך PDF, ובו הוויזה האלקטרונית שלכם כשהיא חתומה דיגיטלית.

  במידה ובקשתכם לוויזה תידחה על-ידי שלטונות אזרבייג'ן, תקבלו מאיתנו הודעת מייל המפרטת את הסיבות לסירוב.

 • תוך כמה זמן אקבל את הוויזה?  במידה ותבחרו בהליך רגיל לקבלת ויזה, אתם צפויים לקבל אותה תוך חמישה ימי עסקים.

  במידה ותבחרו בהליך דחוף לקבלת ויזה תקבלו את הוויזה ישירות למייל תוך יום עסקים אחד בלבד!
  שימו לב, בהליך דחוף לקבלת ויזה, מועד תחילת תוקפה הוא ביום הגשת הבקשה לוויזה.

 • האם ניתן להגיש בקשה דחופה?  בהחלט ניתן להגיש בקשה דחופה לקבלת ויזת כניסה לרפובליקת אזרבייג'ן, ואנו מעודדים לעשות זאת במידה ואתם צפויים להגיע לאזרבייג'ן במהלך השבוע הקרוב.
  חשוב מאוד שתשימו לב לתיבת הדוא"ל שלכם, מאחר וייתכן תקבלו מאיתנו מייל עם הוראות למשלוח מסמכים נוספים, ככל ויש בכך צורך.

 • מה קורה לאחר ההזמנה?  לאחר מילוי כל הפרטים והתשלום אנו נתחיל לעבוד על בקשתכם לוויזה אלקטרונית לאזרבייג'ן.
  חשוב מאוד שתשימו לב לתיבת הדוא"ל שלכם, מאחר וייתכן תקבלו מאיתנו מייל עם הוראות למשלוח מסמכים נוספים, ככל ויש בכך צורך.

 • הזמנתי את השירות וקיבלתי ויזה! מה התוקף שלה?  ויזת הכניסה לרפובליקת אזרבייג'ן פוקעת בתאריך הנקוב בה, שהוא 90 ימים מיום כניסתה לתוקף.
  עם זאת, לא ניתן לשהות באזרבייג'ן למשך יותר מ-30 ימים ברציפות.

 • אני מתכנן לבקר באזרבייג'ן יותר מ-15 ימים. עליי לעשות משהו מיוחד?  אזרחים ישראלים אשר מתכננים לשהות באזרבייג'ן למעלה חמישה עשר ימים חייבים להירשם במשרד ההגירה בבאקו תוך 15 ימים מרגע הגעתם, כשמומלץ מאוד לעשות זאת תוך ימים ספורים, מאחר ותהליך זה יכול לקחת עד 5 ימי עבודה.

  את הרישום ניתן לעשות באמצעות יצירת קשר עם מחלקת ההגירה של רפובליקת אזרבייג'ן, לאחר הגעתכם למדינה, בטלפון 919 (012).

 • האם גם ילדים זקוקים לוויזה?  חשוב להדגיש - כל נוסע עם דרכון ישראלי צריך להחזיק בוויזת כניסה לאזרבייג'ן כדי להיכנס למדינה, בין אם מדובר בתייר קטין או בגיר.

 • אני נוחת באזרבייג'ן ועולה על טיסת המשך (קונקשן). אני צריך ויזה?  במידה ולא נכנסים לרפובליקה של אזרבייג'ן, אלא נשארים רק בשטח שדה התעופה לפני טיסה ליעד אחר, אין צורך בויזה.

  במידה ואתם מתכננים לטייל באזרבייג'ן, ולו למספר שעות, עליכם להנפיק ויזה מתאימה.

 • מועד פקיעת התוקף של הדרכון שלי הוא פחות מחצי שנה ממועד הנפקת הוויזה. האם אוכל להנפיק ויזה?  תוקף הדרכון עמו אתם מגישים את הבקשה לוויזה צריך להיות ארוך יותר מחצי שנה ממועד תחילת תוקף הוויזה האלקטרונית שתונפק.

  במידה והתוקף קצר יותר, בקשתכם לוויזה תידחה, ותיאלצו להגיש בקשה נוספת עם הדרכון החדש.

 • איני יודע היכן אשהה באזרבייג'ן או שאין ברשותי כתובת. מה עליי לעשות?  כתובת שהייה באזרבייג'ן מהווה תנאי חובה לשם קבלת ויזת כניסה לרפובליקת אזרבייג'ן.
  במידה ואתם עדיין לא יודעים היכן תשהו במהלך ביקורכם, אנו מציעים שתזינו כתובת מלון בעיר בה אתם מתכננים לטייל באזרבייג'ן.

 • החלפתי דרכון, האם הוויזה תקפה?  ויזת הכניסה לרפובליקת אזרבייג'ן תכובד רק במידה ופרטי הדרכון הרשומים בה תואמים את הדרכון עמו אתם מעוניינים להיכנס לגבולות אזרבייג'ן.

 • הפרטים המופיעים בוויזה שקיבלתי לא תואמים את הפרטים המופיעים בדרכון שלי. האם הוויזה שלי תקפה?  במקרה בו פרטי הדרכון שסיפקת לא תואמים את הכתוב בוויזה, הוויזה לא תקפה, ויש להגיש בקשה נוספת לוויזת כניסה חדשה.

  אנו מנסים כמובן לעבור על שגיאות נפוצות בעת הגשת הבקשה לוויזה, אך חשוב לציין שבמידה והוויזה נדחתה בשל גורמים שאינם תלויים בשירות שלנו (כמו תוקף דרכון קצר, טעות הקלדה, סירוב מהותי מצד משרד החוץ של רפובליקת אזרבייג'ן להנפיק לכם ויזה וכיו"ב), כספכם לא יוחזר.

  במידה ואנו שגינו במהלך הליך הוצאת הוויזה, אנו נגיש בקשה חדשה עבורכם, ללא עלות נוספת.

 • גיליתי לאחר מילוי הפרטים והתשלום שחלק מן הפרטים דורשים תיקון. מה עליי לעשות?  במקרה בו אתם צריכים לשנות את הפרטים שסיפקתם לנו, עליכם ליצור קשר מיידי, ואנו ננסה לשנות את הפרטים במידה וניתן לתקנם מול משרד החוץ של רפובליקת אזרבייג'ן.

  אם לא ניתן לתקן את הפרטים מאחר ובקשתכם התחילה בטיפול של משרד החוץ של רפובליקת אזרבייג'ן, הוויזה לא תהיה תקפה, ויהיה עליכם להגיש בקשה נוספת לוויזת כניסה חדשה.

 • מה עליי לעשות אם בקשתי לוויזה נדחתה?  עם דחיית בקשתך לוויזה, אנו נעדכן בסיבת הדחייה.

  במקרים רבים ניתן להגיש בקשה מחודשת לוויזה, לאחר תיקונים שיימסרו פרטנית מממשרד החוץ של רפובליקת אזרבייג'ן.

 • האם אקבל את כספי בחזרה במידה ובקשתי לוויזה נדחתה?  חשוב לציין, במידה והוויזה נדחתה בשל גורמים שאינם תלויים בשירות שלנו (כמו תוקף דרכון קצר, טעות הקלדה, סירוב מהותי מצד משרד החוץ של רפובליקת אזרבייג'ן להנפיק לכם ויזה וכיו"ב), כספכם לא יוחזר.

  במידה ואנו שגינו במהלך הליך הוצאת הוויזה, אנו נגיש בקשה חדשה עבורכם, ללא עלות נוספת.

 • אני מחזיק בדרכון זר (שאינו ישראלי). האם תוכלו לסייע לי בהוצאת ויזה לאזרבייג'ן?  במידה וברשותכם דרכון זר באמצעותו אתם מעוניינים להיכנס לרפובליקת אזרבייג'ן, תוכלו לשלוח לנו מייל לכתובת הדוא"ל [email protected], ולציין את פרטי הדרכון.

  במידה ונוכל לסייע, נשמח לעשות זאת!

 • האם תוכלו לסייע לי להוציא ויזה למדינה אחרת שאינה אזרבייג'ן?  במידה ואתם מעוניינים בהנפקת ויזה למדינה אחרת, תוכלו לשלוח לנו מייל לכתובת הדוא"ל [email protected] , ולציין את פרטי המדינה המבוקשת.

  במידה ונוכל לסייע, נשמח לעשות זאת!

 • הבהרות  שירות הוצאת ויזה לאזרבייג'ן מגיש את בקשתכם למשרד החוץ של אזרבייג'ן עפ"י המידע שהתקבל מכם. לכן, עליכם לוודא שהפרטים שמסרתם נכונים ומדויקים. חברתנו משמשת כספק שירות ומתווכת ביניכם לבין משרד החוץ של רפובליקת אזרבייג'ן, ולכן אין אנו אחראים על תוצאות כאלו ואחרות אשר יגרמו ע"י טעויות אנוש שלכם או של הגורם המטפל בבקשתכם במשרד החוץ של רפובליקת אזרבייג'ן, אך בכל מקרה כזה נוכל לסייע לכם לתקן את המצב ולשלוח בקשה מחודשת.

  במידה ואנו שגינו במהלך הליך הוצאת הוויזה, אנו נגיש בקשה חדשה עבורכם, ללא עלות נוספת, אך בכל מקרה בשימוש בשירות שלנו, אנו לא נושאים בכל אחריות להוצאות נוספות הקשורות להליך הוצאת הוויזה והקשורות לנסיעתך לאזרבייג'ן.

  שימו לב - ככל שיידרשו מסמכים נוספים, הוספת פרטים או תיקונם, ניצור איתכם קשר באמצעות דוא"ל ומשלוח מסרון (במידה והשארתם מספר טלפון נייד). לקוחות שלא יגיבו לשלוש פניות להשלמת פרטים מצדנו, הזמנתם תיסגר ותשלום עבור השירות לא יוחזר. במידה והזמנה נסגרה בנסיבות אלו, תישמר ללקוחות הזכות להחיותה (בכפוף להשלמת המסמכים הדרושים) וזאת תוך שנה מרגע סגירת ההזמנה.


  data check